Minifotbal - druhé místo  v okresním finále

01.11.2017

Výborného výsledku dosáhlo družstvo chlapců 7. - 9. ročníku na fotbalovém turnaji v minifotbale. Turnaje se zúčastnilo celkem 15 škol, které byly rozděleny do 3 okrskových skupin, ze kterých postupovaly do finále družstva na 1. a 2. místě. Naše okrsková skupina byla velmi vyrovnaná a do posledního zápasu nebylo jisté, zda postoupíme nebo ne. Nakonec jsme měli štěstí a postoupili jsme do finále z druhého místa.

Finále se konalo ve středu 18. října na umělé trávě v Prostějově. Šest družstev, které se do finále probojovalo, bylo rozděleno do dvou skupin. Nám los přisoudil do skupiny Brodek u Prostějova a ZŠ a RG Prostějov. Oba týmy se nám podařilo porazit shodně 1:0 a vyhráli jsme tak naši skupinu. V semifinále nás čekala ZŠ Palackého, kterou jsme po výborném výkonu porazili 5:1 a postoupili jsme do finále. Náš finálový soupeř ZŠ Valenty byl už nad naše síly a po prohře jsme tak obsadili výborné druhé místo. Kluci hráli celý turnaj výborný fotbal a pohár za druhé místo jim právem patří.

Složení družstva:

Maxim Kopřiva (brankář), Patrik Rus, Zdeněk Chalánek, Ondřej Mitana, Vlastimil Adam Palíšek, Radovan Novotný, Martin Kyselák, Tomáš Lechner, Daniel Churý, Michal Němec a Pavel Holík