Školní akademie

13.06.2018

Jako každý rok tak i letos pořádala naše škola tradiční školní akademii, která se konala 31. 5. a 1. 6. Letošním tématem bylo Kolo štěstí.

Pečlivá příprava žáků začala již v dubnu a vyvrcholila v úterý 29. května první zkouškou v kině. Jenže to není zdaleka vše okolo příprav. Deváťaci v hodinách mediální výchovy měli za úkol vytvořit plakáty a pozvat jimi veřejnost z dalekého okolí na tuto akci. Všechny byli využity. Dobrovolnicí pokračovali ve tvorbě programu, vítězný návrh jste si mohli vzít v kině, jeho autorkou je Aneta Luběnová.

První cvičné vystoupení je pro první stupeň ve středu, pro druhý stupeň bývá ve čtvrtek. První vystoupení pro veřejnost bylo v 16.00 a to ve čtvrtek, loni bylo přidáno pro velký zájem vystoupení v 19.00. V pátek žákům odpadlo vyučování, aby si odpočinuli na přidané vystoupení ve 13.00, dále v 16.00 a 19.00 jako tradičně.

Žáci pilně trénovali, aby mohli předvést to nejlepší a vykouzlit svým příbuzným a známým na rtech úsměv.

Za celou redakci a školu bychom chtěli poděkovat režisérkám paní učitelce Mgr. Markétě Tobolíkové a Mgr. Anně Vlčové za skvělé vedení této akce a všem učitelům, co věnovali svůj volný čas do nacvičování.

T. Hrstková, A. Luběnová, G. Klágová