Tipy na seriály

26.01.2020

You (Ty) 2018 - dosud

Žánr: psychologický, thriller

Obsah: Joe pracuje v knihovně. Jednoho dne do ní vejde dívka jménem Beck. Když se potkali, byla to okamžitě láska na první pohled. Postupem času se více seznámí a začnou spolu chodit. Joe se do ní zamiluje natolik, že je schopný udělat cokoliv pro její dobro i kdyby to mělo znamenat, zbavit se všech lidí, kteří jí škodí a nemají na ni dobrý vliv.

Teen Wolf (Vlčí mládě) 2011 - 2017

Žánr: komedie, horor, drama

Obsah: Když byl Scott McCall se svým kamarádem Stilesem v lese, pokousalo ho neznámé zvíře. Později se mu začaly dít divné a nevysvětlitelné věci, až nakonec dojde k tomu, že se z něho stává vlkodlak. Do školy navíc přijde nová studentka Allison Argentová, která se mu okamžitě začne líbit. Má to ale háček... Její rodina patří mezi nejznámější a nejlepší lovce vlkodlaků vůbec.

Insatiable(Nenasytná) 2018 - dosud

Žánr: Černá komedie, Komediální drama, mládežnické drama

Obsah: Dívka jménem Petty Bladelová se hodně trápí se svojí váhou, ale jednoho dne když potkala na ulici bezdomovce, který ji urazil kvůli jejímu vzhledu, praštila ho do obličeje. Později musela jít k soudu, kde dostala právníka Boba Armstronga. Za tu dobu Petty hodně zhubla a její právník ji nabídl, že by mohla dělat soutěže krásy, ve kterých byla velice úspěšná, ale začnou se tam stávat podivné věci.

Monika Holubová, Adéla Špačková 9.A