Turnaj ve florbale

01.12.2017

Jako každý rok jsme se zúčastnily tradičních přeborů, které se konaly 23. 11. 2017. Nejprve jsme jely i s panem učitelem Pozdíškem na okrsek, kam se dostavila pouze jedna škola, Základní škola Reálné gymnázium. S nimi jsme vyhrály oba zápasy. Obě školy jsme však postoupily.

Příští týden v pondělí jsme jely opět do Prostějova na finále okresu. Zúčastnily se 4 školy včetně nás, tudíž jsme hrály 3 zápasy

První zápas jsme hrály s Brodkem. Tento zápas nebyl až tak lehký, protože hráčky byly velmi agresivní a hodně do nás narážely. Přesto jsme vyhrály jasně 6:0.

Ve druhém utkání jsme zvítězily opět 6:0, tentokrát se Základní školou Jana Železného. Na našich soupeřkách šlo vidět, že nejsou příliš zkušené.

Třetí a poslední zápas jsme se utkaly s nejtěžším soupeřem, se žačkami Reálného gymnázia. V tomto klání jsme dostaly pouze jeden gól, což je skvělé! Utkání skončilo s výsledkem 6:1.

Za odměnu jsme dostaly pohár, diplom a medaile a spokojeně jsme odešly. Postupujeme do krajského kola! 6. 12. 2017 jedeme do Přerova.

Gabriela Klágová, 9.třída