Úspěchy naší školy v krajském kole florbalových soutěží

21.03.2017

Jak se nám letos dařilo v krajských kolech? Tam už to bývá hodně těžké, protože jsou tam už samí hráči z oddílů, kteří trénují několikrát za týden a každý víkend hrají soutěžní zápasy. Čím starší hráči a hráčky, tím toho víc umí, a tím je těžší se mezi nimi prosadit na stupně vítězů. Proto je velice cenné třetí místo starších žáků, zvlášť když hráli vyrovnané zápasy se všemi družstvy a celkového vítěze dokonce porazili. Starší děvčata byla v kraji čtvrtá, mladší dívky druhé, nejmladší dívky třetí a nejmladší chlapci, i když nepostoupili ze čtyřčlenné skupiny, tak dvakrát vyhráli a jednou prohráli a nepostoupili při stejných bodech jen kvůli skóre, a to o jediný gól.
A zde jsou sestavy našich nejúspěšnějších týmů:  

Starší žáci:
Filip Antel, Michal Petroš, Zdeněk Chalánek, Josef Suchoň, Vlastimil Palíšek, Pavel Holík, Martin Kouřil, Jaromír Václavíček, Adam Kopřiva, Štěpán Klusal.
 
Mladší dívky:
Nejmladší dívky:
Martina Bosáková, Michaela Ježková, Adéla Brabcová, Julie Šplíchalová, Marie Oulehlová.
 

a

Aneta a Monika Rusanjukovy, Helena Pompová, Gabriela Klágová, Lenka Heráková, Nikola Sládková, Diana Navrátilová, Alexandra Rudyková, Ema Kačírková, Michaela Vosičková, Klára Přidalová

                                                          

                                                                                                                      Redakce